Plaża Hadahaa Beach - Malediwy

Skopiuj link do tej plaży

Wyspa Hadahaa jest jedną z najpiękniejszych wysp na Malediwach, położoną na jednym z krańców atolu Raa. Hadahaa ma swoje własne środowisko naturalne i piękne koralowce. Jest to raj dla nurków, snorkelerów, pływaków i wielu innych osób. Wyspa Hadahaa oferuje oglądanie koralowców i nocne nurkowanie. Na tej wyspie jest wiele miejsc noclegowych, w tym bungalowy na plaży, domki nad wodą, wille z basenem i luksusowe wille z prywatnymi basenami. To właśnie miejsce, w którym można spełniać marzenia, których podłożem jest luksus.

Plaże na Malediwach rozpalają zmysły, a szczególnie we wspaniałym miejscu, jakim jest wyspa Hadahaa na Malediwach. Krystalicznie czyste, błękitne wody, ciepłe słońce i biały piasek na plaży oraz kilometry bujnej roślinności. Czyste wody i błękit nieba na Malediwach sprawią, że będziesz zahipnotyzowany. Będziesz urzeczony pięknem tej zapierającej dech w piersiach wyspy, która składa się z ponad 1000 wysp koralowych (niektóre z nich są tak małe, jak kilka stóp) leżących jedna na drugiej na ciepłym Oceanie Indyjskim.

Zobacz oferty już od 6 001 zł za os.
Opis plaży Hadahaa Beach

Plaża Hadahaa zarówno na zdjęciach, jak i w rzeczywistości prezentuje się bardzo ciekawie. Plaża zlokalizowana na wyspie jest otoczona wspaniałą rafą koralową, a lazurowa barwa wody oraz piękny, jasny piasek jeszcze bardziej podkreślają wakacyjny klimat Malediwów. Wyspa ma naprawdę niewielkie rozmiary (jedynie 420 na 300 m), ale jej romantyczny charakter sprawia, iż może stać się naprawdę ciekawą opcją na podróż poślubną lub rocznicową. Na tym terenie wydzielono aż 50 oddzielnych willi, z których wiele ma dostęp do pięknych ogrodów tropikalnych. Plaża Hadahaa prezentuje się imponująco – uwagę zwraca wyjątkowa czystość oraz naturalne piękno wyspy. Turyści zauważają również charakterystyczne dla wyspy, drewniane budownictwo, które znakomicie podkreśla klimat całej plaży. Odpoczynek na piaszczystym wybrzeżu, które regularnie podmywa woda o turkusowej barwie – czyż nie brzmi to jak bajka? Zwłaszcza, że całości sielskiego krajobrazu dopełniają wspaniałe palmy kokosowe… Taka jest jednak rzeczywistość Malediwów i plaży na wyspie Hadahaa. Może dlatego właśnie jest to tak ważny punkt na mapie turystycznej dla osób, które szukają prawdziwego odpoczynku i oderwania się od szarej rzeczywistości?

Hadahaa Beach plaża

Hadahaa Beach plaża / shutterstock.com / murkalor

Atrakcje na plaży

Czy pozostają jeszcze jakieś wątpliwości czy odpowiednia będzie Hadahaa? Malediwy całe są pełne niespodzianek, ale tutaj atrakcji jest naprawdę wiele. Południowy skraj Malediwów, na którym to jest umiejscowiona plaża Hadahaa jest zacisznym miejscem, ale jednocześnie to to jeden z największych atoli na świecie. Dla miłośników nurkowania plaża Hadahaa będzie idealnym miejscem na wakacyjny wypad. W otoczeniu wyspy nurkowie mogą korzystać z około 40 miejscówek. W trakcie tego urlopu można zadbać również o swoją kondycję, ponieważ na wyspie znajduje się centrum fitness, baseny, a także SPA. W ramach codziennych rozrywek możliwe jest również wypożyczenie różnych sprzętów sportowych do aktywnego wypoczynku w wodzie – np. dla miłośników żeglarstwa, kajakarstwa czy wędkowania. Wszystkie te atrakcje sprawiają, że podczas wakacji na Malediwach nie można się nudzić. Oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego właściwie każdy możne znaleźć coś odpowiedniego dla siebie – zarówno zwolennicy sielskiego odpoczynku, jak i ci, którym bardziej zależy na różnego rodzaju aktywnościach w czasie urlopu. Zarówno bierny, jak i czynny wypoczynek jest możliwy na plaży Hadahaa.

Zobacz oferty już od 6 001 zł za os.
Czy plaża Hadahaa Beach jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi?

Dla dzieci na Malediwach również znajdują się specjalne atrakcje. Rodziny, które wyjeżdżają na wakacje z najmłodszymi na plaży Hadahaa mogą liczyć na specjalne menu dla dzieci. Park Hyatt Maldives Hadahaa oferuje spacery ze zwiedzaniem miejscowych zabytków, wieczory filmowe oraz lekcje gotowania. Najmłodsi wraz z rodzinami mogą uczestniczyć w licznych aktywnościach związanych ze sportami wodnymi. Bogata w roślinność wyspa stanowi świetną atrakcję dla dzieci, które są ciekawe świata oraz poznawania nowych rzeczy. Wspaniałe krajobrazy oraz przejrzysta woda sprawiają, iż dzieci zapamiętają takie wakacje na długo. Dzięki klimatyzowanym, dobrze wyposażonym pomieszczeniom z Wifi, dzieci mogą w hotelu poczuć się jak w domu. Wszystkie te argumenty pokazują, że plaża Hadahaa może być przyjaznym miejscem dla dzieci oraz ich rodziców, a to oznacza, że warto przyjechać tu na rodzinne wakacje. Wyspa Hadahaa świetnie nadaje się na podróż poślubną, ale po latach warto wybrać się tu ponownie w większej grupie – również gdy rodzina się powiększy, ponieważ dzieci są mile widziane na tamtejszej plaży. Razem z rodziną warto wyruszyć na Malediwy. Hadahaa to odpowiednie miejsce dla dzieci.

Plaża Hadahaa Beach

Plaża Hadahaa Beach / shutterstock.com / murkalor

Nasza ocena plaży Hadahaa Beach

Wybór miejsca do spędzania wakacji i urlopu to zawsze trudna decyzja, w której powinna uczestniczyć cała rodzina. Świat jest pełen uroczych zakamarków, ale plaża Hadahaa to miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia i polecenia dla wszystkich, którzy cenią sobie piękne krajobrazy. Miłośnicy raf koralowych oraz nurkowania koniecznie powinni tu przyjechać, ponieważ dla nich właśnie ta część Malediwów może okazać się spełnieniem marzeń i snów. Na wyspie znakomicie odnajdą się też fani amatorskiej oraz zawodowej fotografii, ponieważ przyroda i roślinność jest tu naprawdę przepiękna. Leżenie na rozprażonym piasku nie jest jedyną opcją podczas pobytu tutaj, dlatego wyjazd na Malediwy może okazać się świetnym rozwiązaniem dla rodzin, w których od lat trwa nieustanny konflikt na temat sposobu spędzania urlopu – biernie kontra aktywnie. Liczne atrakcje dla turystów pozwalają na dobre zorganizowanie sobie urlopu niezależnie od indywidualnych preferencji członków rodziny, gdyż na plaży Hadahaa wiele rozrywek znajdą miłośnicy zarówno aktywnych, jak i biernych wakacji. Rodziny z dziećmi nie powinny rezygnować z wyjazdu, ponieważ plażę z powodzeniem można uznać za przyjazną najmłodszym członkom rodziny. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Hadahaa stanowi bardzo ciekawy kierunek podróży dla tych, którym zależy na udanych i jednocześnie nieco tropikalnych wakacjach.

Zobacz oferty już od 6 001 zł za os.