Plaża Lily Beach - Malediwy

Skopiuj link do tej plaży

Plaża Malediwy – Lily Beach znajduje się na wyspie Huvahendhoo, jednej z wysp wchodzących w skład Republiki Malediwów. Ta mała wyspa oferuje szeroki wachlarz atrakcji i doświadczeń, w tym nurkowanie, pływanie i snorkeling w pobliskiej rafie koralowej, do której można dotrzeć łodzią.

Jeśli uwielbiasz spędzać dni bezczynnie na plaży, to Twoje poszukiwania dobiegły końca. Plaże Malediwy są odpowiedzią na wszystkie potrzeby i życzenia. Jeśli wakacje na plaży są tym, co najbardziej Cię ekscytuje i zachwyca, to te wyspy są miejscem, w którym powinieneś się znaleźć. Lily Beach to najpiękniejsza plaża na Malediwach. Położona na prywatnej wyspie, jest bez wątpienia jednym z najlepszych kurortów plażowych na Malediwach, gdzie można przeżyć niezapomniane wakacje. Kiedy postawisz swoją stopę na piaskach Lily Beach, poczujesz wolność i zaczniesz odpoczywać jak nigdy wcześniej. Muzyka na żywo, koktajl pod gwiazdami i możliwość relaksu w uroczym zakątku świata sprawiają, ze Lily Beach jako plaża Malediwy jest chętnie odwiedzana.

Zobacz oferty już od 6 001 zł za os.
Opis plaży Lily Beach

Lily Beach to przepiękna prywatna plaża znajdująca się na bardzo ciekawej wyspie Huvahendhoo. Plaża jest położona w północnej części wyspy zaraz obok ekskluzywnego hotelu Lily Beach Resort. Wyspa Huvahendhoo jest bardzo popularnym kierunkiem wśród turystów z całego świata, jednak plaża Lily Beach znajduje się bezpośrednio przy hotelu, dlatego praktycznie nigdy nie jest przepełniona. Z tego względu świetnie nadaje się do rodzinnego wypoczynku. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Lily Beach Malediwy pokryta jest drobnym, białym i bardzo czystym piaskiem. Na jej terenie dostępne są darmowe parasole, materace, leżaki oraz ręczniki. Miłośnicy pływania mogą skorzystać z łagodnego zejścia do morza. O bezpieczeństwo na plaży dbają pracownicy hotelu. Lily Beach należy do stosunkowo niewielkich, ale bardzo klimatycznych i uroczych plaż. W pobliżu wyspy znajdują się również bardzo popularne miejsca do nurkowania i wiele ciekawych atrakcji. Turyści, którzy chcą po raz pierwszy spróbować nurkowania, będą mieć na to szansę jeżeli wybiorą podróż na wyspę Huvahendhoo. Niedaleko od Lili Beach znajdują się także boiska sportowe (w tym boisko do tenisa) i wypożyczalnia sprzętu sportowego. Najwyższa jakość obsługi w resorcie przy plaży sprawia, że czas spędzony na Lily Beach może być znacznie bardziej udany niż na wielu publicznych plażach na Melediwach.

Lily Beach plaża

Lily Beach plaża / shutterstock.com / Rongrong Hua

Atrakcje na plaży

Aktywność numer jeden dla wszystkich na Lily Beach jest snorkeling, czyli sposób obserwacji życia podwodnego, który polega na pływaniu pod taflą wody z zanurzoną twarzą. Będąc na Malediwy Lily Beach, nie można przegapić egzotycznej rafy koralowej z zadziwiającym życiem morskim z pięknymi żółwiami morskimi! Na Lily Beach można nurkować zarówno w dzień, jak i w nocy, w tym również z profesjonalnymi przewodnikami. Okolica zachwyca białym piaskiem, krystalicznie czystą wodą i naprawdę rajskimi scenami. W pobliżu wyspy znajduje się Tamara Spa, czyli sanktuarium prawdziwego relaksu. Jest wiele powodów, dla których warto odwiedzić to miejsce podczas pobytu na wyspie Huvahendhoo.

Podczas wizyty w spa można doświadczyć terapii i zabiegów, po których klienci czują się wypoczęci i pełni dobrego samopoczucia. Spa znajduje się we wspaniałym otoczeniu z widokiem na Ocean Indyjski, a na gości czekają piękne pokoje zabiegowe ze szklaną podłogą, pod którą znajduje się ocean. Ciepła temperatura wody otaczająca przez cały rok Lily Beach Malediwy jest idealnym miejscem do uprawy sportów wodnych dla rodzin z dziećmi. Spokojne morze zapewnia szerokie wybór różnych sportów wodnych, a duża liczba instruktorów na wyspie pomaga zacząć przygodę nawet początkującym. Podczas pobytu na wyspie i przede wszystkim na Lily beach można podziwiać przepiękne zachody słońca. Z kolei nocą Lily Beach zapewnia doskonałą rozrywkę w romantycznej scenerii. Wieczorami na turystów czeka również muzyki na żywo i różnorodne pokazy kulturowe. 

Zobacz oferty już od 6 001 zł za os.
Czy plaża Lily Beach jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi?

Lily Beach zachwyca nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Z racji tego, że jest to prywatna plaża przy ekskluzywnym hotelu, podczas pobytu na plaży nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo swojej rodziny. Najważniejsza jest jednak czystość i przepiękna biała barwa piasku na plaży. Rodziny z dziećmi mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego i wspólnie spędzać czas w aktywny sposób. Lily Beach to odpowiednie miejsce dla dzieci i młodzieży (i oczywiście dorosłych), którzy uwielbiają sporty wodne. Każdy zapalony windsurfer i kajakarz będzie mieć możliwość rozwijania swojej pasji na wyspie Huvahendhoo. Na plaży i w jej okolicy można uprawiać również inne sporty wodne jak np. jazda na nartach wodnych, wakeboarding oraz żeglarstwo. To nie wszystkie korzyści wynikające ze spędzenia urlopu na tej wyspie. Ciężko sobie wyobrazić lepsze miejsce do nurkowania – na Lily Beach na gości czekają świetne warunki do podziwiania podwodnego świata.

Nasza ocena plaży Lily Beach

Malediwy Lily Beach zapewnia turystom wszystko, co potrzeba. Podobnie, jak na całych Malediwach, na plaży Lily Beach turyści mogą podziwiać przepiękną przyrodę i zaskakujące widoki. Osoby, które chcą na Malediwach przede wszystkim odpocząć, mają do dyspozycji bardzo czysty biały piasek na Lily Beach oraz światowej klasy spa w bardzo bliskiej odległości. Naszym zdaniem plaża wyróżnia się również bogatą ofertą kulturalną, która obejmuje m.in. muzykę na żywo (wieczorami występują miejscowi artyści) oraz liczne pokazy kulturowe i inne atrakcje, które umilają czas gościom wyspy.

Mówiąc o zaletach wyspy, nie możemy pominąć łagodnego zejścia do morza. Poza tym, fale w niewielkiej odległości od plaży są spokojne przez praktycznie cały rok. Dzięki temu wszyscy turyści mogą się relaksować w oceanie. Za podróżą na wyspę Huvahendhoo i spędzeniem czasu na przepięknej plaży Lily Beach przemawia również dostęp do miejsc, które idealnie nadają się do snorkeling i nurkowania. Z naszej strony zdecydowanie polecamy Lily Beach, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej planu podróżny na Malediwy, zachęcamy do zapoznania się także z informacjami o innych wyspach i plażach.

Zobacz oferty już od 6 001 zł za os.