Plaża Hidden Rocky - Malta

Skopiuj link do tej plaży

Plaża Hidden Rocky przyciąga turystów pięknymi widokami i dobrą infrastrukturą. Coś dla siebie znajdą tutaj wielbiciele plażowania, sportów wodnych, kąpieli w ciepłym morzu, a także zwiedzania. Plaża jest piaszczysta, ale nie brakuje na niej także kamienistych fragmentów. Warto więc zaopatrzyć się przed plażowaniem w specjalne buty do chodzenia po kamieniach i wodzie. Przy Hidden Rocky można znaleźć dobrą bazę gastronomiczną, a także wiele dodatkowych atrakcji. Miejsce jest odpowiednie dla rodzin z dziećmi, które szukają spokojnego wypoczynku. Choć plaża jest popularna i polecana, nawet w szczycie sezonu nie ma tutaj dużych tłumów. Bez problemu każdy znajdzie dla siebie miejsce z dala od innych turystów, w którym może oddać się spokojnemu i kameralnemu wypoczynkowi.

Zobacz oferty już od 1 059 zł za os.
Opis plaży Hidden Rocky

Na wakacje najczęściej poszukujemy miejsc, które będą ciepłe i słoneczne, pełne piaszczystych plaż i miejsc do zwiedzania i rekreacji. Sporo takich atrakcji możemy znaleźć na Malcie, wyspie wyjątkowo przyciągającej turystów z całego świata. Jeśli szukasz dobrej lokalizacji na maltański urlop, polecamy wybrać się na Hidden Rocky.

Maltańskie plaże nie bez powodu pojawiają się w rankingach najpiękniejszych plaż Europy. Zarówno plaża Hidden Rocky, jak i kilkadziesiąt innych lokalizacji to miejsca, w których można wypocząć nad ciepłym morzem, spędzić czas na relaksie i nadmorskich atrakcjach. Na Maltę turystów przyciąga także doskonała pogoda. Wyspa znajduje się na Morzu Śródziemnym w strefie klimatu śródziemnomorskiego. Przez większą część roku jest tutaj bardzo ciepło, a temperatury nawet w zimie nie spadają poniżej kilkunastu stopni. Malta uważana jest za najbardziej słoneczny kraj w całej Europie – dni słonecznych jest tu w ciągu roku ponad 300. Jeśli wybierasz się na wyspę, nie musisz ograniczać wakacyjnych planów wyłącznie do sezonu letniego. Także zimą można tutaj spędzić ciekawie czas, choć w chłodniejszym sezonie warto nastawić się raczej na zwiedzanie niż plażowanie. Na Malcie do zobaczenia jest całkiem sporo, to kraj pełen bogactwa historycznego i kulturowego, oferuje również doskonałą kuchnię, której specjałów warto spróbować podczas zwiedzania wyspy.

Hidden Rocky Malta to propozycja dla turystów, którzy szukają najlepszego miejsca do wakacyjnego wypoczynku. Plaża jest rozległa, w części piaszczysta, ale nie brakuje również skał i kamieni. Jeśli więc nastawiasz się na wypoczynek w tym miejscu, dobrym pomysłem będzie zabranie ze sobą specjalnego obuwia z gumową podeszwą do chodzenia nie tylko po wodzie, ale również po plaży. Hidden Rocky zapewnia idealne warunki do opalania, kąpieli w morzu, a także do uprawiania sportów wodnych. Nie bez znaczenia są również przepiękne, malownicze widoki, które tworzą idealną scenerię do wakacyjnych zdjęć i filmów.

Hidden Rocky plaża

Hidden Rocky plaża / shutterstock.com / Anze Furlan

Atrakcje na plaży

Plaża Hidden Rocky przyciąga pięknym krajobrazem, ale nie tylko. Ma do zaoferowania turystom także doskonałe warunki do komfortowego wypoczynku. Jest gdzie wypożyczyć akcesoria plażowe i sprzęt do uprawiania sportów wodnych. W okolicy można znaleźć bogatą ofertę gastronomiczną, a obiad w nadmorskiej kafejce czy tawernie z pięknymi widokami z pewnością będzie przyjemniejszy niż posiłek w hotelowej restauracji. Plaża oferuje atrakcje dla turystów o różnych wakacyjnych upodobaniach. Coś dla siebie znajdą zapaleni plażowicze, a także osoby, które preferują bardziej aktywny wypoczynek.

Zobacz oferty już od 1 059 zł za os.
Czy plaża Hidden Rocky jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi?

Jeśli celem Twojego rodzinnego wyjazdu jest słoneczna Malta, Hidden Rocky jest jedną z lokalizacji, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę. Plaża idealnie wpisuje się w potrzeby osób planujących wypoczynek z całą rodziną. Zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi z pewnością będą mieli co robić i nie będą się nudzić. Sprzyjająca wypadowi z całą rodziną jest również pogoda. Od wiosny do jesieni na Malcie jest bardzo słonecznie i ciepło. Nawet w szczycie sezonu letniego nie ma jednak upałów, które utrudniałyby wypoczynek i byłyby niesprzyjające dla małych dzieci. Wybierając się w podróż z całą rodziną zadbaj nie tylko o wybór konkretnego regionu i plaży na Malcie, ale również dokładnie sprawdź hotel, w którym będziesz z rodziną wypoczywać. Najlepsze będą te obiekty, które znajdują się w pobliżu plaży, mają wysokie standardy, a także zapewniają szereg udogodnień dla osób podróżujących z dziećmi. Zawsze warto upewnić się, że w obiekcie nie ma głośnych dyskotek czy klubów nocnych. Najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzanie opinii o hotelu, jakie zostawiają turyści z dziećmi, którzy już mieli okazję w nim wypoczywać. Jeśli obiekt jest w stu procentach polecany, można mieć gwarancje, że wakacje w takim miejscu będą pod każdym względem udane.

Plaża Hidden Rocky

Plaża Hidden Rocky / shutterstock.com / Laszlo Szilagyi

Nasza ocena plaży Hidden Rocky

W naszej ocenie plaża Hidden Rocky na Malcie to miejsce godne polecenia i spędzenia tutaj jeśli nie całych maltańskich wakacji, to choćby jednego dnia na plażowaniu w doskonałych warunkach. Plaża zapewnia piękne, rajskie widoki, wspaniałą wakacyjną atmosferę i dobrą infrastrukturę, która sprawia, że wypoczynek jest komfortowy i pełen relaksu. Hidden Rocky polecana jest turystom aktywnym i tym bardziej leniwym, którym wystarczy leżenie na piasku i łapanie promieni słonecznych. Coś dla siebie znajdą rodziny z dziećmi, a także osoby, które szukają wakacji z dala od tłumów turystów. Nawet w szczycie sezonu plaża jest spokojna i cicha, nie ma więc ani tłoku, ani dużych skupisk na plaży. Jeśli dopiero zastanawiasz się nad lokalizacją wypoczynku na Malcie, warto szukać hoteli w pobliżu Hidden Rocky. Z wakacji w tym miejscu przywieziesz nie tylko wspaniałą opaleniznę, ale też wiele pozytywnych wspomnień.

Zobacz oferty już od 1 059 zł za os.