Plaża Pigeon Island Beach - Sri Lanka

Skopiuj link do tej plaży

Pigeon Island Beach to kolejne warte polecenia miejsce, które spełnia marzenia plażowiczów, a także amatorów aktywnego wypoczynku. Plaża jest rozległa, piaszczysta, zapewnia wygodne zejście do wody, dobre warunki do kąpieli i uprawiania sportów wodnych. Jako ochrona przed słońcem świetnie sprawdzają się wysokie palmy, jakie znajdziemy z tyłu plaży. Pigeon Island Beach ma dobrą infrastrukturę, można tu znaleźć wszystko, co jest potrzebne do komfortowego plażowania.

Zobacz oferty już od 4 700 zł za os.
Opis plaży Pigeon Island Beach

Plaże na Sri Lance często możemy zobaczyć w rankingach najpiękniejszych plaż świata. Pigeon Island Beach i inne sprawdzone lokalizacje w różnych częściach lankijskiego wybrzeża gwarantują wypoczynek pełen pozytywnych wrażeń. Jeśli szukasz ciekawego, egzotycznego kierunku na wakacje, Sri Lanka to miejsce, które z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Sri Lanka cieszy się w ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem turystów z całego świata. Szczególnie tych, którym marzą się dzikie i nie do końca odkryte miejsca. Ten południowoazjatycki kraj oferuje bowiem całe mnóstwo naturalnych atrakcji i możliwość spędzenia rajskich wakacji, często z dala od cywilizacji. Sri Lanka znajduje się na wyspie Cejlon, która leży na Oceanie Indyjskim nieopodal południowych wybrzeży Indii. Na całym świecie znana jest z plantacji doskonałej herbaty, przyciąga piękną, orientalną architekturą świątyń i pałaców, bogactwem naturalnym, a także pięknymi plażami, które możemy znaleźć w każdej części wybrzeża. Plaża Pigeon Island Beach, a także wiele innych malowniczych plaż często pojawia się w rankingach najpiękniejszych plaż świata. Nieprzypadkowo – wszystkie polecane miejsca są wyjątkowo malownicze i zapewniają wakacje marzeń. Sri Lanka jest sprawdzonym kierunkiem na wakacje także ze względu na pogodę – nie trzeba się ograniczać, jeśli chodzi o terminy wyjazdu. W tym regionie świata panuje klimat równikowy, gorący przez cały rok. Nawet w środku zimy można mieć pewność, że wakacje będą słoneczne i przywieziemy z nich piękną opaleniznę.

Pigeon Island Beach Sri Lanka to propozycja dla turystów, którzy szukają malowniczych, klimatycznych miejsc z dobrą infrastrukturą i jeszcze lepszymi warunkami naturalnymi. Plaża jest często polecana przez podróżników, co dodatkowo gwarantuje, że wypoczynek w tym miejscu będzie udany. Pigeon Island Beach to miejsce pełne jasnego, złocistego piasku, który rozciąga się aż po horyzont i zapewnia wspaniałe widoki. Z tyłu plaży znajdziemy wysokie, rozłożyste palmy, które świetnie sprawdzają się jako ochrona przed palącym słońcem. Na całej długości plaży zejście do wody jest bezpieczne i łagodne. Nie ma tutaj kamieni, glonów, uskoków i spadków głębokości. Zarówno po lądzie, jak i po morskim dnie można chodzić bez konieczności korzystania z obuwia do wody. Plaża Pigeon Island Beach zapewnia niezapomniane widoki, jest miejscem, w którym każdy turysta znajdzie atrakcje na miarę swoich potrzeb. To idealna miejscówka do plażowania, kąpieli i uprawiania sportów wodnych.

Pigeon Island Beach plaża

Pigeon Island Beach plaża / shutterstock.com / Matyas Rehak

Atrakcje na plaży

Jeśli celem Twojej podróży jest egzotyczna, azjatycka Sri Lanka, Pigeon Island Beach na pewno się Tobie spodoba i sprawi, że Twoje wakacje będą pod każdym względem udane. Plaża łączy w sobie piękne widoki z wieloma atrakcjami, z których można korzystać podczas nadmorskiego wypoczynku. Duża popularnością cieszą się w tym miejscu sporty wodne – nurkowanie, snorkeling, a także surfing. Można przy plaży wynająć sprzęt do pływania, a także skorzystać z lekcji u doświadczonych instruktorów. Przy plaży znajdziemy dobrą ofertę gastronomiczną. Są miejsca, gdzie można kupić napoje i przekąski, a także restauracje i kafejki, w których serwowane jest lokalne jedzenie.

Zobacz oferty już od 4 700 zł za os.
Czy plaża Pigeon Island Beach jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi?

Plaża Pigeon Island Beach, podobnie jak wiele innych plaż na Sri Lance, to miejsce, które spełnia oczekiwania różnych grup turystów. Doskonałe warunki do beztroskich wakacji znajdą tutaj rodziny z dziećmi, nastawione na spokojny i kameralny wypoczynek. Plaża, choć popularna, nawet w szczycie sezonu nie jest mocno zatłoczona – każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie z dala od innych turystów. Jeśli chcesz spędzić rodzinne wakacje na Sri Lance, zadbaj o to, by wszystko było dokładnie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Jadąc w tak odległe rejony świata nic nie należy zostawiać przypadkowi. Najważniejsza jest dobra lokalizacja i sprawdzenie hotelu, w którym planowane są noclegi. Powinien to być obiekt, który oferuje wypoczynek na wysokim poziomie, z udogodnieniami dla rodzin podróżujących z najmłodszymi. Najlepiej jest wybierać te miejsca, które są polecane przez innych turystów – to gwarancja, że pod każdym względem zapewniają obsługę w najlepszych standardach.

Plaża Pigeon Island Beach

Plaża Pigeon Island Beach / shutterstock.com / Matyas Rehak

Nasza ocena plaży Pigeon Island Beach

Plaża Pigeon Island Beach na Sri Lance to w naszej ocenie miejsce, które można bez wahania wybierać na wakacyjny wypoczynek. Bez względu na to, czy planujesz wyłącznie plażowanie i kąpiele w morzu, czy nastawiasz się na zwiedzanie i aktywne spędzanie wolnego czasu, na Pigeon Island Beach znajdziesz ofertę dla siebie. Plaża łączy w sobie malownicze widoki, doskonałe warunki naturalne, dobrą infrastrukturę i świetną pogodę o każdej porze roku. Nawet jeśli na wakacje pojedziesz w środku naszej zimy, możesz mieć pewność, że przywieziesz piękną opaleniznę i mnóstwo wspomnień z wakacji w prawdziwym, egzotycznym raju.

Zobacz oferty już od 4 700 zł za os.