Plaża Vrissiana Beach - Cypr

Skopiuj link do tej plaży

Na południu Cypru na uwagę zasługuje również plaża Vrissiana Beach w miejscowości Protaras. Jest długa, rozległa, piaszczysta, w całości pokryta złocistym piaskiem. Zapewnia doskonałe warunki do plażowania, pływania, sportów wodnych. Plaża ma wygodny dojazd, dobrą infrastrukturę i warunki, z których są zadowoleni nawet najbardziej wymagający turyści. Jeśli marzy się Tobie rajska plaża na południu Europy z wieloma dodatkowymi atrakcjami, Vrissiana Beach będzie propozycją pod każdym względem trafioną.

Zobacz oferty już od 949 zł za os.
Opis plaży Vrissiana Beach

Gdy spojrzymy na listę atrakcyjnych plaż na Cyprze, może się okazać, że wybór tej jednej będzie dosyć trudny. Każda z plaż ma swój unikalny klimat, zachęca do wypoczynku, zapewnia idealne warunki nie tylko dla plażowiczów, ale również dla turystów szukających bardziej aktywnych form spędzania czasu na urlopie. Wśród plaż, które na pewno zadowolą każdego, znajduje się Vrissiana Beach – miejsce, które gdy raz odwiedzisz, na pewno będziesz chciał tu wrócić podczas kolejnego urlopu.

Wakacje na Cyprze cieszą się ogromną popularnością wśród turystów, którym marzy się podróż w stronę słońca. Bo wyspa jest wyjątkowo słoneczna – przez 9 miesięcy w roku jest tutaj pełne słońce, bezchmurne niebo i praktycznie zerowe ryzyko opadów deszczu. Cypr znajduje się w strefie klimatu śródziemnomorskiego i jest idealny na wakacje nie tylko w lecie, ale również wiosną i jesienią. Jeśli lubisz podróżować poza sezonem ze względu na mniejsze tłumy i niższe ceny, Cypr z pewnością sprawdzi się idealnie. Wyspa oferuje mnóstwo miejsc do zwiedzania, ciekawych zabytków, miejsc o wartości kulturowej i historycznej. A przepiękne plaże są dopełnieniem tej turystycznej oferty. Plaża Vrissiana Beach to propozycja, z której na pewno będą zadowoleni turyści chcący poznawać Cypr od jego najlepszej, gorącej i pełnej wrażeń strony.

Vrissiana Beach Cypr to idealna propozycja dla osób, które wybierają się na południe wyspy. Znajduje się w bliskiej okolicy miejscowości Protaras, która jest wyjątkowo popularnym kurortem. Wyjazdy do Vrissiana Beach można znaleźć w ofercie wielu biur turystycznych, co jest potwierdzeniem wyjątkowości i popularności tego miejsca. Plaża jest rozległa, długa i piaszczysta, w całości pokryta jasnym, złocistym piaskiem. Nie ma tu żwiru i kamieni, dzięki czemu bez obaw można biegać po wybrzeżu bez posiadania butów do wody. Na całej długości plaży jest łagodne i bezpieczne zejście do wody. Przy brzegu morze jest płytkie, nie ma tu ani dużych fal, ani spadków głębokości. Dodatkowo o bezpieczeństwo kąpieli dbają służby ratownicze, które pracują tutaj w sezonie od kwietnia do października. Plaża jest idealnym miejscem dla osób szukających rajskiego wypoczynku w egzotycznych warunkach. Wrażenie egzotyki potęgują wysokie palmy, które rosną tuż nad brzegiem i dostarczają nieco cienia w te dni, gdy jest wyjątkowo gorąco.

Vrissiana Beach plaża

Vrissiana Beach plaża / shutterstock.com / BestPhotoPlus

Atrakcje na plaży

Plaża Vrissiana Beach to nie tylko bogactwo naturalne i piękne widoki, ale również sporo atrakcji dla turystów. Kto chce, może nastawić się wyłącznie na plażowanie, inni natomiast mają możliwość korzystania z licznych aktywności. Przy plaży działają wypożyczalnie sprzętu pływającego, można wynająć skuter, łódkę, kajak, popływać na bananie, a także uprawiać windsurfing, surfing czy nurkowanie. Nie brakuje również atrakcji sportowych na lądzie – jest możliwość gry w siatkówkę plażową i nie tylko. Dla najmłodszych zorganizowane są place zabaw z bezpiecznymi zjeżdżalniami i innymi zabawkami. W okolicy Vrissiana Beach można również liczyć na bardzo dobre zaplecze gastronomiczne. Do wyboru są stragany z przekąskami, a także bary czy tawerny, które serwują kompletne posiłki oparte na przepisach cypryjskiej kuchni. Plaża Vrissiana posiada prysznice, przebieralnie, toalety, parkingi i wszelkie udogodnienia, dzięki którym pobyt w tym miejscu będzie udany.

Zobacz oferty już od 949 zł za os.
Czy plaża Vrissiana Beach jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi?

Osobom, które z całą rodziną wybierają się na Cypr, Vrissiana Beach na pewno pod każdym względem się spodoba. Plaża jest wyjątkowo piękna, zapewnia wspaniałe krajobrazy, a jednocześnie bezpieczeństwo i wysokie standardy wypoczynku. Jest odznaczona Błękitną Flagą, a więc można mieć pewność, że wszystko jest tutaj na najwyższym poziomie. Plaża zapewnia dzieciom całe mnóstwo atrakcji. Znajdą tu nie tylko piasek i ciepłą wodę, ale również place zabaw, centra rozrywki. Przy plaży jest rozbudowana baza hotelowa z obiektami, które pod każdym względem są przystosowane do przyjmowania rodzin z młodszymi lub starszymi dziećmi. Warto jednak przez zarezerwowaniem wakacji sprawdzić, czy w wybranym obiekcie nie ma żadnych miejsc imprezowych typu dyskoteki czy kluby nocne, a także czy hotel faktycznie znajduje się w niewielkiej odległości od plaży. Im więcej rzeczy sprawdzisz przed wyjazdem, tym większa pewność, że na miejscu nie będzie żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Jeśli dopiero szukasz miejsca na wypoczynek z rodziną na Cyprze, Vrissiana Beach jest tą lokalizacją, którą możesz wybrać w ciemno.

Plaża Vrissiana Beach

Plaża Vrissiana Beach / shutterstock.com / BestPhotoPlus

Nasza ocena plaży Vrissiana Beach

Plaża Vrissiana Beach to pełne atrakcji miejsce, które spełnia marzenia o wakacjach w egzotycznym raju. Coś dla siebie znajdą tutaj turyści o różnych oczekiwaniach i upodobaniach – plaża jest idealna dla miłośników leniwego leżenia na piasku, amatorów sportów wodnych, osób aktywnych, a także rodzin z dziećmi i turystów, którzy szukają spokojnego wypoczynku. Wybierając Vrissiana Beach na wakacje na Cyprze masz pewność, że będzie to czas pełen słońca, dobrych wrażeń i atrakcji, które na długo pozostaną w pamięci.

Zobacz oferty już od 949 zł za os.